Kore Marketim, e-ticaretin ve özel alışveriş sitelerinin dünyadaki hızlı gelişimini görerek, sistemi Türkiye’de de uygulamak amacıyla hayata geçirilen bir projedir.

Vizyonumuz
Gelişen ve sürekli yenilenen e-ticaret sektöründe; ilkeli büyüme, kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla, Türkiye pazarında hizmet veren lider özel alışveriş kulüpleri arasında olmak.

Misyonumuz
Müşteri odaklı çalışarak, gerektiğinde entegre iletişim çözümleri sunarak, sektörel ve teknik gelişmeleri takip ederek, En uygun fiyata ve kaliteli, hızlı servis avantajıyla müşteriye sunmak. Sizler de bu özel topluluğun bir parçası olması gerektiğini düşündüğünüz arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

En iyi Müşteri Deneyimi
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan koremarketim.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Twitter, Pinterest ve İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

Stilini Keşfet
koremarketim.com sunduğu alışveriş deneyimiyle gardırobunuzu en yeni moda trendlerine göre yenilemenizi sağlıyor. Size özel stil önerileriyle kendinizi ve stilinizi keşfetmenize yardım ediyor.

Güvenli ve Kolay Alışveriş
Ayrıcalıklı alışveriş keyfini aynı zamanda kolay ve güvenli hale getirmek için koremarketim.com, en iyi teknolojiyi ve en güvenli online alışveriş sistemini kullanır. Koremarketim.com SSL güvenlik sertifikalarının yüksek standardı olan 256 bit SSL, “Yeşil Adres Çubuğu” sertifikasına sahiptir ve kredi kartı ile bu sistem dahilinde alışveriş yapılır.